Zoom Yapmak İçin Ürün Üzerine Gelin
Su Isıtıcı

350 bardak sıcak su makinesi ( 40 litre )

Ürün Kodu : D-2350

Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir.Ürün yerli üretimdir. 350 Bardak ( 40 litre ) su kapasitesine sahiptir.Ürün Ölçüsü :40*47*60 Ağırlık : 10kg Enerji:220-230V 50-60HZ Güç: 2200 wat Emniyet sistemli paslanmaz şok tüp rezistans.

KDV Dahil : 1.593,00 ₺
CE Belgeli
TSE standartları IEC 60335-2-15 ve 60335-2-47 göre test raporuna sahiptir.
2 Yıl Üretici garantisi mevcuttur.
Teknik Özellikler
 
Su makinesi Gövde: Birinci kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazda su haznesi bu kısımdır.
Su makinesi Kapak; Birinci kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Su makinesi Gösterge Grubu; cihazın içerisinde bulunan su miktarını gösterirler. Seri üretimde yoktur. Müşteri tercihine göre makineye eklenir.
Su makinesi Musluklar; Kullanımı kolay, dayanıklı özel basmalı musluklar  firmamız Damga Makine tarafından geliştirilmiştir.
Su makinesi Taşıma Kulpları; Firmamızın tasarımı olan taşıma kulpları ısı iletimini en az seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır.
Su makinesi Sinyal Lambası; cihazın çalışma konumunu gözlemeye yarar. Isıtıcı devreye girince yanar, ısıtıcı devreden çıkınca söner.
Su makinesi Otomatik Isı Termostatı; termostat sayesinde cihaz içindeki suyun sıcaklığı sürekli ayarlanan ısıda sabit kalır.
Su makinesi Rezistans: Paslanmaz şok tüp rezistans kullanılmıştır. Rezistansın sıcaklığını kontrol eden güvenlik sistemi sayesinde susuz kalma sebebi ile rezistans arızaları önlenmiştir.
Su makinesi Ses Devresi: Cihazıniçinde su bitince rezistansın ısısı yükselecektir. Rezistans fazla ısınınca ses ikazı devreye girer. Makinenizi kapatana kadar veya su eklemesi yapana kadar sesli ikaz devam eder
Su makinesi Demlik ara parçası: Makineleriniçine konan bu parça ile makinede ayrıca demlik kullanabilme imkanı sağlanmıştır.
Su makinesi Contalar :Cihazın montajında ısıya dayanıklı silikon contalar kullanılarak, su kaçakları önlenmiştir.
Tüm ürünlerimizin elektrik devrelerinde 300°C sıcaklığa dayanan özel kablolar kullanılmaktadır
Su makinelerimiz elektrik grubunda kullanılan fişli kablo, rezistans, termostat vb. gibi parçalar TSE ve VDE belgeli olup ISO 9000 standartlarıyla imalat yapan firmalardan temin edilmektedir.
Üretiminde bulunduğumuz bütün makineler imalat sonrasında kalite kontrol ekibi tarafından hava basıncı ve su ile su kaçaklarına karşı kontrol edildikten sonra paketlenmektedir.

Benzer Ürünler

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.